o zlatnictví

Jako výrobce provozuji zlatnictví již více, než 30 let a specializuji se zejména na výrobu snubních prstenů, které dodávám do velkoobchodů a zlatnických prodejen. Vzhledem k tomu, že neprovozuji prodejnu, nabízím individuální přístup k zákazníkům přímo ve své zlatnické dílně a v ceně výrobků tak není zahrnut nákladný provoz prodejny zlatnictví.

Pár snubních prstenů váží cca 7-13g  a jejich cena se v mém zlatnictví pohybuje od 6000,- do 13000,- Kč. Je možné též dodat Váš vlastní materiál, cena se tak výrazně sníží.

Veškeré zboží můžete objednat nejlépe při osobní návštěvně zlatnictví. Objednávky přijímám též e-mailem či telefonicky. V případě osobní návštěvy ručím za přesné změření velikosti prstenů. V případě e-mailových či telefonických objednávek dle Vaší specifikace, spočívá přesné změření velikosti prstenů ve Vaší odpovědnosti. Dodatečné úpravy velikostí účtuji jako standardní zakázkovou práci.

Dodací doba je 2-3 týdny podle pracnosti výroby.

Spolupracuji s uměleckou rytečkou a fasrem, který Vám do šperku usadí na přání brilianty a jiné kameny. Za usazení kamenů odpovídám, nedojde-li k mechanickému poškození šperku. Certifikát pravosti je samozřejmostí.

Výrobky na fotografiích pocházejí výhradně z mé zlatnické dílny a jsou zlomkem veškeré výroby.

Vybrat šperk si můžete z katalogu nebo můžete dodat vlastní obrázek toho, jaký šperk byste si přáli vyrobit. Zakázkovou výrobu jsem schopna realizovat i podle Vašich vlastních vizuálních návrhů.

Nabízím též výkup zlata a opravy zlatých šperků.

Neboť propagaci svého zlatnictví zakládám především na referenčním marketingu, je mým cílem, nabízet  zákazníkům zejména kvalitu za dobrou cenu

Můžete mne navštívit v Ládví u obce Kamenice, Praha-východ nebo v Jeníkově u Vlašimi, okr. Benešov. Návštěvy Vám doporučím spojit s výletem po okolí, obě lokality jsou moc příjemné.

                                                                                           Jana Míková

(c) 2011 created, administered and hosted by NetMas s.r.o. & Jan Slabý - IT market, All rights reserved.     
svatební kytice | snubní prsteny | Reklamní plochy | Reklamní server | Exekuce | autoservis Praha | BMW | Dluhy poradna | Správa nemovitostí